top of page

Hakkında

Uzmanlık Alanları

 

Kaygı

Depresyon

OKB

Ayrılık

Yas

Öfke Kontrolü

Mindfulness (Bilinçli Farkındalık)

LGBTİ+

Öz-Şefkat

Meditasyon

Okula Uyum

Özgeçmiş

Lisansını Boğaziçi Üniversitesi'nde yüksek onur derecesi ve bölüm üçüncülüğü ile tamamladı. Ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde master derslerini yüksek onur derecesiyle tamamlayıp "The role of anxiety, depression, and mindfulness in predicting college adjustment" (Üniversiteye uyumda kaygı, depresyon ve bilinçli farkındalığın rolü) başlıklı tezi ile mezun oldu.

 

Dr. Aaron Beck ve Dr. Judith Beck'ten Bilişsel Davranış Terapisi (CBT) eğitimi aldı. Dr. Russ Harris'ten Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) eğitimi ve supervizyonu aldı. 2 sene boyunca Prof. Dr. Kadir Özer'den Bilişsel Varoluş Terapisi (BVT) eğitimi ve süpervizyonu aldı.

Dr. Villatte'den "Deneyimsel Terapist Olmak", Dr. Smout'dan  "Madde Bağımlılığında Kabul ve Kararlılık Terapisi", Dr. Purssey'den "İlaçların Terapide Rolü", Dr. Whittingham'dan "Ebeveyn Kaybında Kabul ve Kararlılık Terapisi", Dr. Tirch'ten "Öz-Şefkat Odaklı Kabul ve Kararlılık Terapisi", Dr. Gillanders'den "Kabul ve Kararlılık Terapisi’nin Kronik Hastalık ve Ağrılar için Uyarlanması", Dr. Bricker'dan "Sigara ve Bağımlılıklarda Kabul ve Kararlılık Terapisi’nin Uygulanması" eğitimlerini almıştır.

Temel ve İleri Düzey Theraplay® Oyun Terapisi ve MEM Gözlem Eğitimi'ni tamamlamıştır.

OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk) for Dummies (Nobel Akademik Yayıncılık) adlı bir kitap çevirisi bulunmaktadır.

 

bottom of page